שייט

ארוחות במסעדות ובילויים בפאבים כבר היו לכם מספיק. אנו במצב הרוח נעניק לכם חוויה שלא תשכחו במהרה: שייט בים הכחול, האופק וקולות הגלים, להקות דולפינים מזדמנות, רוח טובה, מפרש מתוח ויותר מכל – שקט… לכל אלה נצרף ארוחה איכותית שתוכן עבורכם במטבח הספינה, יין משובח, ופינוקים נוספים.

נצא להפלגת שייט רומנטי בת שעתיים, במהלכה תחוו את הים כפי שתמיד דמיינתם, ולאחר שובנו למרינה ניקשר בקצה רציף מבודד, כדי לאפשר לכם ליהנות מאחת הארוחות שלנו, אותה נגיש לכם על הסיפון, באוויר ובאווירה המיוחדים של המרינה שבאשקלון. 

רק אתם והים

ב"מצב הרוח" מאמינים כי שייט ביאכטה מפרשית הינו חוויה נפלאה, מיוחדת ובלתי נשכחת, שכעת יכולה להיות נגישה לכל אחד. שייט שכזה יכול להתאים לציון אירוע מיוחד או להתנסות חדשה בחווית הים, שהיא מהנה במיוחד, ולא שגרתית לרובנו. "מצב הרוח" מספקים כל חווית שייט אפשרית לפי דרישת הלקוח, החל מהפלגה חופית קצרה ועד להפלגה בינלאומית ארוכה.

אנו מציעים לזוגות, המחפשים חוויה זוגית מיוחדת, שייט רומנטי על יאכטה מפרשית חדישה ויוקרתית. אצלנו הכל כלול: שלווה, רומנטיקה, פינוק והנאה. דמיינו לעצמכם שייט זוגי בשקיעה, בים רגוע ובאווירה נעימה. אם חיפשתם דרך מקורית לחגוג יום הולדת או להציע נישואין, שייט רומנטי יכול להתאים לכם. תוכלו לשוט כמעט בכל שעה  לבחירתכם, ליהנות מהאווירה הנעימה על היאכטה המפוארת ולהשאיר לנו את הדאגה לכל שאר הפרטים. אנו נדאג לארוחת גורמה שתוכן עבורכם על סיפון היאכטה, ליין איכותי ולאור הנרות. צוות הספינה יפנק אתכם במהלך השייט וידאג לכל פרט שיסייע להפוך את חווית השייט לבלתי נשכחת עבורכם.

שייט על יאכטה יכול להתאים לא רק לזוגות המעוניינים בחוויה רומנטית, אלא גם לקבוצות חברים או משפחות המעוניינות לבלות יום של כיף בים, כמו גם לקבוצה החוגגת יום הולדת או אירוע משמח אחר. נוכל להציע לכם חבילת שייט הכוללת גם ארוחת בוקר, בראנץ' או ערב. מעוניינים בחוויה פעילה יותר? בעונת הרחצה ניתן לארגן גם חבילה הכוללת פעילויות ספורט ימיות. במהלך השייט ביאכטה תוכלו להתנסות בגרירה באבוב, בבננה או בסקי מים בלב הים. כל אלה יוכלו להעשיר את החוויה עוד יותר.

אנו במצב הרוח נשמח להעניק לכם יום בלתי נשכח, מלא בפינוקים והנאה. הים הרגוע, יאכטה מפנקת, הארוחות המשובחות והיחס האישי יעניקו לכם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת בלב הים כמו גם במרינה. ההתמחות שלנו הינה בארגון שייט וארוחה על יאכטה – מוצר ייחודי ל"מצב הרוח". אנו היחידים בארץ המכינים ארוחות גורמה מיוחדות במטבח הספינה, ואצלנו האוכל זוכה למקום מרכזי. בדקו את דף ההמלצות שלנו!

קוקפיט2