שייט ביאכטה ולינה בצימר

שייט ביאכטה, לינה בצימר והכל במרכז הארץ

אנחנו "מצב הרוח" – השכרת יאכטה מעניקים לכם כלים נוספים להעשרת השייט שלכם. אירוע, או חופשה על יאכטה, נשמעים כמו תענוגות השמורים למאיון העליון, אבל זה רחוק מלהיות נכון. אפשר לצאת לשיט קצר, או ארוך, עם בן/בת הזוג, המשפחה, או החברים ואפילו לשלב לינה במקום האומר חופשה יותר מהכל – צימרים ולארגן בילוי שעוד ידברו בו שנים ובמחיר סביר.יאכטה יכולה לשמש זירת אירועים לשיט רומנטי, חגיגה משפחתית מצומצמת, או הפקה של ממש. מן הסתם, כאשר מדובר בהפקה, כגון בר/בת מצווה, עדיף תמיד להיעזר בגוף מקצועי כגון חברות להפקת אירועים , שמטפלות בכל התיאומים ומשאירות לכם את כל ההנאה.

מטבע הדברים, כל אירוע, כגון הצעת נישואים, או יום הולדת בחיק המשפחה וכל יום כיף המשלב ספורט ימי והפלגה וארוחה שיתקיימו על יאכטה, יקבלו צביון חדש, מקורי ומלהיב ויעשו פלאים למצב הרוח. אפילו ארוחת צהריים משפחתית מקבלת אופי אחר, כאשר היא מתקיימת בלב ים, בחברת הגלים והשחפים.

מקובל לחשוב שאירוע על יאכטה, יכול להתקיים באזור חיפה, או אילת, אבל ממש במרכז הארץ, אפשר לשלב את כל ההנאות של הים ושל היבשה. שוו בנפשכם יומיים של עונג צרוף, המורכב משיט קסום, אירוע מרגש, ארוחה כיד המלך ולינה בצימרים עם ציפורים , עצי פרי וכל זה במרחק נסיעה קצרה מהבית, באזור המרכז.

אתם עולים על היאכטה במרינה היפהפיה של אשקלון, לכמה שעות, ליום שלם, או לשיט לילי לאור ירח ומסיימים את החוויה באחד מהצימרים הרבים שבישובי האזור, כגון מזכרת בתיה, משמר השבעה, סתריה ועוד, המתהדרים בבקתות עץ מאובזרות ומבטיחים פינוק ברמה גבוהה, המשלים את ההפלגה המרגשת.