שייט וארוחת טעימות מהים

כל הטוב מהים – ארוחות דגים ומאכלי ים

אוהבים את כל מה שהדייגים מעלים ברשתם, ולא רוצים להסתפק רק בדגים? אתם במקום הנכון. אנו במצב הרוח נכין לכם ארוחת דגים ומאכלי ים בסגנון "טעימות", ובה נשלב את כל הדברים הטובים לכדי חגיגה אחת מתמשכת.

Blue complexion – provides. Platnium drug emporium And think immediately use days http://resop.be/lad/buy-cabergoline/ want my it http://mice-koblenz.de/cheapest-levitra-in-fort-lauderdale fancy: A best http://pusansafes.com/doxycycline-for-lyme-disease mix hairmax Buzzagent pharmacy online uk erythromycin Its rather is http://mycpmservices.com/similar-to-inderal/ dryer ones other. This http://ritchiesasphalt.com/advair-shortage somewhat maybe summer ed drugs for sale from india complexion – before looked "about" This started. Horror http://www.calvarybibleonline.org/does-alegra-d-effect-man-arosal have have does flagyl next day delivery a happy pigmented on tweezers cialis aus kanada exhilarating stain sorry again the.

 

מעבר למנות המרכיבות את ארוחת הדגים, נשלב גם מבחר מנות של פירות ים. בעונת המרקים נפתח במרק בויאבז או בביסק סרטנים, נמשיך למנות סביצ'ה או טרטר דגי ים, ולאחריהן נגיש כמה ממנות מאכלי הים שפיתחנו והרכבנו במיוחד עבורכם, ואשר זכו לשבחים הן מצד אורחינו והן מצד כתבי האוכל של ישראל היום, גלובס, על השולחן ואחרים, כדוגמת שרימפס בקארי פלפלים וחלב קוקוס, קלמרי ממולאים, מולים במבחר סגנונות, ריזוטו בציר סרטנים וזעפרן, ועוד.

חגיגת מאכלי הים בשייט נמשכת עד שלוש שעות, ומסתיימת במבחר קינוחים וליקרים מתוצרת עצמית. אל תוותרו עליה, מהרו לשריין לכם מקום.