שייט וארוחה על יאכטה

בוודאי מצאתם את עצמכם מתלבטים – באירוע הקרוב, שאותו תרצו לציין באופן מיוחד: להתנסות בשייט ביאכטה או לוותר וללכת לארוחה טובה במסעדה? אנו ב"מצב הרוח" פיתחנו מוצר ייחודי, שנועד לאפשר לכם ליהנות משני העולמות: שייט וארוחה על יאכטה.

 נצא להפלגה בת שעתיים , במהלכה תחוו את הים כפי שתמיד דמיינתם. לאחר שובנו למרינה ניקשר בקצה רציף מבודד, כדי לאפשר לכם ליהנות מאחת הארוחות המיוחדות שלנו, המבוססות על תפריטים ומנות שפיתחנו במיוחד עבורכם. את הארוחה על סיפון היאכטה לא נגיש לכם בלב ים, אלא רק לאחר השייט, כדי לוודא שתיהנו מארוחה רגועה בנינוחות ובזמן איכות שהוא שלכם בלבד.

ב"מצב הרוח" איננו מחפשים לעצמנו חיים קלים. בעינינו, שייט וארוחה אין פירושו להביא ללקוחות מגש סושי מסושיה בינונית , מגש גבינות מהסופרמרקט או חמגשית ממסעדה סמוכה. כשאתם מזמינים שייט וארוחה על יאכטה במצב הרוח, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שיש מי שהשקיע בארוחה שלכם מחשבה, כמו גם שנים של ניסיון – ויעידו על כך מאות הלקוחות השבעים והמרוצים שבילו על סיפוננו.

ארוחת הבוקר שלנו, אותה נגיש לכם על הסיפון, באוויר ובאווירה המיוחדים של המרינה שבאשדוד, כחלק מחבילת שייט וארוחת בוקר, שונה מכל ארוחות הבוקר הסטנדרטיות שאכלתם בעבר. אנו אופים בעצמנו את הלחמים והמאפים, מייצרים בקפידה את כל הריבות, מגישים לכם שקשוקות מיוחדות שכמותן לא טעמתם – כגון תרד וכרישה, חצילים או זוקיני, ומגישים גם מבחר גדול של סלטים ומטבלים הייחודיים לנו.

ארוחות הדגים שלנו זכו למחמאות מכל הסועדים, וכמותן גם ארוחות הטעימות, המורכבות ממנות דגים ופירות ים. אלה גם אלה מלוות ביינות איכותיים, כמו גם במבחר סלטים ומטבלים יחודיים ובקינוחים מיוחדים, שכן בראייתנו חוויית שייט וארוחה על יאכטה צריכה להיות כזו שתיחרט בזכרונכם, ויעידו על כך שלל הכתבות שבדף ה"המלצות הסוחפות" שלנו.

בשלב ההזמנה נייעץ לכם גם בכל הקשור בתזמון האירוע, כך שגם השיט וגם הארוחה יתקיימו בתנאי מזג אויר מיטביים.

התקשרו אלינו עוד היום, ושריינו את התאריך שחשוב לכם!

 collage8