מבצעים

השכרת יאכטה – מבצעים

מחפשים דרך לציין אירוע מיוחד? רוצים לברוח מהרעש וההמולה? אנו במצב הרוח מזמינים אתכם לקחת פסק זמן ולהפליג אתנו אל האופק בהפלגה על יאכטה פרטית ובלתי נשכחת.

ארוחות במסעדות ובילויים בפאבים כבר היו לכם מספיק. אנו נעניק לכם חוויה שלא תשכחו במהרה: הים הכחול, האופק וקולות הגלים, להקות דולפינים מזדמנות, רוח טובה, מפרש מתוח ויותר מכל – שלווה…

ביכולתנו לספק כל דרישה ולהתאים לכם חבילת הפלגה מותאמת אישית, החל משייט חופים קצר ועד להפלגה בינלאומית ארוכה וגם השכרת יאכטה, כל זאת ביאכטה "תמרה" העוגנת במרינה באשקלון, יאכטה מפרשית מהטובות מסוגה, תוצרת "דופור" הצרפתית, חדישה ויפיפיה, יוקרתית ומפנקת. דגם היאכטה שברשותנו נבחר כ"ספינת השנה" של מרבית המגזינים האירופאים כבר בשנת השקתו ונוכל לארח בה בנוחות קבוצות בנות עד 10 איש. לספינה סיפון נוסעים מרווח במיוחד, שולחן אוכל רחב, חיפוי צל או לחלופין משטח שיזוף בחרטום, שירותים ומקלחת – כולל מקלחת סיפון למעוניינים בהתרעננות באוויר הפתוח. נוכל להשמיע מוזיקה רגועה לבחירתכם גם על הסיפון. הפלגה רומנטיתאו יום כיף על יאכטה אנחנו כאן באשקלון נעניק לכם חוויה ייחודית שמעטות מתחרות בה.

רוצים יאכטה ליום הולדת? רוצים יאכטה לאירועים? רוצים בילוי משפחתי על יאכטה? או שייט רומנטי? אנחנו כאן עם מגוון אפשרויות בילוי על יאכטה, אתם תבקשו ואנחנו נדאג לשאר.

כמו כן אנחנו מציעים את המומחיות שלנו הפלגה וארוחה על יאכטה . במשך שש שנים אירחנו אתכם במרינה של אשדוד, וכעת הגיע הזמן לחדש. היום תוכלו ליהנות ברוגע מאחת הארוחות המפורסמות שלנו, אותה נגיש לכם על הסיפון, באוויר ובאווירה המיוחדים של המרינה הנעימה באשקלון. מי שלא ביקר מעולם במרינה של אשקלון יופתע מהחן והקסם של המקום, ממנו ניתן להתרשם כאן.

התקשרו אלינו – ונגשים גם את החלום שלכם !