השכרת יאכטה

השכרת יאכטה מפרשית מפוארת "תמרה"

"מצב הרוח" מציעים השכרת יאכטה למעוניינים בחוויית שייט מיוחדת ולא שגרתית. מחפשים דרך חדשה לבילוי רומנטי או מעוניינים לציין אירוע מיוחד? השכרת יאכטה מפרשית חדישה ומפוארת ל שייט רומנטי יעניק לכם את הדבר הזה בדיוק.

השכרת יאכטה הינה הרעיון לכל המעוניינים בחוויה חדשה ובבילוי מיוחד ולא שגרתי. בעת השכרת יאכטה במצב הרוח תזכו לא רק בשייט מרגיע ומהנה, אלא גם בחוויה אישית מותאמת לצרכיכם. אנו מציעים מגוון חבילות הפלגה לבחירה, לזוגות, למשפחות או לקבוצות ומקומות עבודה. באלו ניתן לשלב ארוחות גורמה המוכנות על סיפון הספינה, כמו גם פעילויות נוספות כדוגמת ספורט ימי ומשחקי ניווט .

השכרת יאכטה מתאימה לזוגות המעוניינים בשייט רומנטי לרגל יום הולדת, הצעת נישואין או פשוט בחוויה רומנטית מיוחדת גם ללא אירוע מיוחד לציון. הים השקט, השקיעה והיאכטה המפוארת יספקו את האווירה המתאימה ואפשרות ליהנות זה מחברתה של זו. השכרת יאכטה מתאימה גם לקבוצות המעוניינות בבילוי משותף, אם לציון אירוע מיוחד או סתם לחוויה מהנה ולא שגרתית: השכרת יאכטה ליום הולדת או השכרת יאכטה לאירועים, צוות עובדים יוכל להתגבש בשייט במשחק ניווט על יאכטה וכל קבוצת חברים תהנה מבילוי משותף במהלך ההפלגה ביאכטה על הסיפון. כמו כן, תוכלו להמשיך את הבילוי שלכם במתחם המרינה מול הצמוד לנו, המציע הכל, ממעדניה ועד בית קולנוע.

השכרת יאכטה במצב הרוח במרינה באשקלון פירושה חוויה מותאמת אישית עם פינוקים קטנים וגדולים ובילוי בלתי נשכח. הדאגה לפרטים הקטנים ביותר והיחס האישי לכל אורך השייט יסייעו לחגוג כל אירוע מיוחד או פשוט להתפנק על סיפון היאכטה.

שייט וארוחה על יאכטה – מוצר ייחודי ל"מצב הרוח"! אנו היחידים בארץ המכינים ארוחות גורמה מיוחדות במטבח הספינה, ואצלנו האוכל זוכה למקום מרכזי. בדקו את דף ההמלצות שלנו !

"מצב הרוח" ישמחו להשיט אתכם ולארגן את החוויה המיוחדת שלכם על סיפון היאכטה המפרשית "תמרה" . סוף סוף השכרת יאכטה אפשרית גם באשקלון! מחפשים יאכטה להשכרה? התקשרו עכשיו, וצוות היאכטה ישמח להעניק לכם יחס אישי ולהפוך את חווית השייט שלכם לבלתי נשכחת.

רק אתם והים

שייט במצב הרוח – חוויה שונה