הפלגה ביאכטה

ארוחות במסעדות ובילויים בפאבים כבר היו לכם מספיק. אנו במצב הרוח נעניק לכם חוויה שלא תשכחו במהרה: הפלגה ביאכטה בים הכחול, האופק וקולות הגלים, להקות דולפינים מזדמנות, רוח טובה, מפרש מתוח ויותר מכל – שלווה שאין דומה לה. לכל אלה נצרף ארוחה איכותית שתוכן עבורכם במטבח הספינה, יין משובח, ופינוקים נוספים. נצא להפלגה בת שעתיים, במהלכה תחוו את הים כפי שתמיד דמיינתם, ולאחר שובנו למרינה ניקשר בקצה רציף מבודד, כדי לאפשר לכם ליהנות מאחת הארוחות שלנו, אותה נגיש לכם על הסיפון, באוויר ובאווירה המיוחדים של המרינה באשקלון.

מצב הרוח מציעה הפלגה ביאכטה מפרשית חדישה ומפוארת הנמצאת במרינה באשקלון. שייט בים ביאכטה הינו חוויה ייחודית למתארחים ביאכטה ודרך יוצאת דופן לציון אירוע מיוחד. אנו מציעים הפלגות לכל סוגי האירועים ומאפשרים לבחור מתוך מגוון החבילות שלנו בהפלגה חופית קצרה או הפלגה בינלאומית ארוכה. כך או כך, מובטחת הנאה מחוויה בלתי נשכחת. במהלך ההפלגה נעשה כל מאמץ במטרה לספק יום בלתי נשכח, עמוס בפינוקים קטנים וגדולים להנאתכם, ונדאג לכל מרכיבי החוויה אשר יהפכו את ההפלגה למושלמת. 

משט וארוחת פינוק על יאכטת תמרה ממרינת אשדוד

הפלגה רומנטית על יאכטה מפוארת מייצרת סביבה מצוינת לזוגות לחגוג אירועים מיוחדים, להציע נישואין או ליהנות מחוויה זוגית רומנטית גם בלי סיבה מיוחדת. היאכטה שלנו חדישה, שמורה ומטופחת, הדגם שברשותנו נבחר כ"ספינת השנה" של מרבית המגזינים האירופאים כבר בשנת 2006! נוכל לארח בה בנוחות קבוצות בנות עד 10 איש. לספינה סיפון נוסעים מרווח במיוחד, שולחן אוכל רחב, חיפוי צל לאיזור הנוסעים או לחלופין משטח שיזוף בחרטום, שירותים ומקלחת – כולל מקלחת סיפון למעוניינים בהתרעננות באוויר הפתוח. נוכל להשמיע מוזיקה רגועה לבחירתכם גם על הסיפון, ולהעניק חוויה ייחודית שמעטות מתחרות בה. ה"תמרה" עוגנת במרינה באשקלון.

הפלגה ביאכטה הינה חוויה משפחתית מהנה. בנוסף להפלגה על היאכטה המפרשית, ניתן לבלות במתחם המרינה מול הצמוד למרינה, שם תמצאו מסעדות, מעדניןת, בתי קפה וקולנוע, להשלמת החוויה שלכם.

 הפלגה ביאכטה היא דרך נפלאה לבלות יום בלתי נשכח לזוגות, משפחות או קבוצות חברים. צוות היאכטה יפעל במהלך ההפלגה על מנת לפנק אתכם ולספק את צרכיכם. היאכטה המפרשית והמפוארת "תמרה" תספק חווית שייט נעימה, ואנו במצב הרוח נדאג לכל שאר הפרטים שיהפכו את ההפלגה לחוויה בלתי נשכחת. בדקו את דף ההמלצות שלנו!