שייט זוגי

שייט זוגי – בילוי רומנטי מקורי שטרם ניסיתם

"מצב הרוח" מציעה לכם דרך להעניק לבן או בת הזוג שלכם חוויה רומנטית מיוחדת ובלתי נשכחת. אם אתם מחפשים בילוי רומנטי מקורי, כזה שטרם ניסיתם, הפלגה על יאכטה מפרשית חדישה תוכל לספק לכם את הבילוי הרומנטי האולטימטיבי. דמיינו את הים הכחול והשקיעה בעודכם שטים להנאתכם על המים הרגועים. אנו מציעים שייט זוגי רומנטי מיוחד שיוכל להתאים למחפשים דרך להציע נישואין, למעוניינים לחגוג יום הולדת או יום שנה וגם לזוגות שפשוט מחפשים חוויה זוגית מיוחדת משלהם.

 אנו במצב הרוח לא מסתפקים רק בשייט זוגי רומנטי, שהוא מרגיע לכשעצמו, אלא מאפשרים לכם להנות גם מארוחה מיוחדת. למעוניינים בהפלגה וארוחה נציע ארוחה רומנטית אשר תוגש על סיפון הספינה, מלווה ביין איכותי, שתשלים את האווירה ותהפוך את הבילוי הרומנטי למושלם. צוות הספינה ידאג לכל מרכיבי החוויה עבורכם במטרה להפוך את האירוע לבילוי עליו חלמתם.

 ארוחה רומנטית אינה חייבת להיות מוגשת בבית או במסעדה. הים הכחול, רחש הגלים השקט, האווירה המיוחדת של המרינה באשקלון וצוות שידאג להגשים את חלומותיכם יסייעו להפוך את הארוחה הרומנטית על סיפון הספינה לבילוי רומנטי בלתי נשכח. צוות היאכטה ידאג לפנק אתכם גם במהלך ההפלגה ויהפוך את הזמן שלכם יחד לנפלא עוד יותר.

ארוחת הבוקר שלנו, אותה נגיש לכם על הסיפון, באוויר ובאווירה המיוחדים של המרינה שבאשקלון, כחלק מחבילת שייט וארוחת בוקר, שונה מכל ארוחות הבוקר הסטנדרטיות שאכלתם בעבר. ארוחות הדגים שלנו זכו למחמאות מכל הסועדים, וכמותן גם ארוחות הטעימות, המורכבות ממנות דגים ופירות ים. אלה גם אלה מלוות ביינות איכותיים, כמו גם במבחר סלטים ומטבלים יחודיים ובקינוחים מיוחדים, שכן בראייתנו חוויית שייט וארוחה על יאכטה צריכה להיות כזו שתיחרט בזכרונכם, ויעידו על כך שלל הכתבות שבדף ה"המלצות הסוחפות" שלנו.

אם אתם מחפשים אחר בילוי רומנטי לא שגרתי ושונה מכל חוויה שחוויתם עד כה, השכרת יאכטה לשייט זוגי רומנטי במצב הרוח תוכל לספק לכם בילוי בלתי נשכח. צוות היאכטה יפעל במהלך כל השייט על מנת לוודא כי כל המרכיבים השונים לשביעות רצונכם וכי אתם נהנים מבילוי מיוחד. היציאה לשייט אפשרית בכל עונות השנה, כמובן בתנאי ים ומזג אוויר מתאימים. אם אתם מחפשים דרך להנות ולחגוג יחד, אנו במצב הרוח נשמח לסייע לכם לעצב חוויה בלתי נשכחת.

משט וארוחת פינוק על יאכטת תמרה ממרינת אשדוד